В Адміністрації президента опублікували повну стенограму закритої зустрічі Володимира Зеленського з главами парламентських фракцій.

Під час переговорів, які відбулися в день після інавгурації, сторони обговорили розпуск Верховної Ради і проведення дострокових виборів.

"У зв'язку з численними запитами публікуємо повну стенограму зустрічі Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп, яка відбулася 21 травня", — йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Всього стенограма складається з 74 сторінок. На зустрічі йшлося про внесення змін до системи виборів народних депутатів, зокрема, про скасування мажоритарної системи.

Що стосується питання відкритих списків, то про нього говорили лише глава "Батьківщини" Юлія Тимошенко і нардеп Віталій Хомутиннік. Тимошенко була різко проти, назвавши їх "тією ж мажоритаркою, тільки в профіль", а останній висловився "за".

Глава парламенту Андрій Парубій, перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко, лідер Радикальної партії Олег Ляшко, голова фракції "Народного фронту" Максим Бурбак про відкриті списки не говорили.

Частина зустрічі пішла на словесну перепалку між Зеленським і Ляшком, яка почалася ще перед дверима кабінету, де радикал поскандалив з охоронцями через ведення стріму.