Депутат Верховної Ради просить перерахувати пенсію його матер, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Людині явно недобре”: Експерт припустив, що Юлія Тимошенко – важко хвора

У мережі показали справжню справедливість пенсійної реформи.

Журналіст і блогер Олександр Дубинський оприлюднив кілька фотографій листування депутата Радикальної партії Купрієнко у забороненій російській соцмережі "Одноклассники".

У повідомленні народний обранець просить голову правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного в індивідуальному порядку перерахувати пенсію своєї матері.

Відповідні знімки опубліковані на сторінці блогера Facebook. "Що таке "справедлива пенсійна реформа"? Це коли депутати вимагають у голови пенсійного фонду в індивідуальному порядку перерахувати пенсію матері", – написав журналіст.

 "Це пише чорт, який задекларував чверть мільйона доларів у своїй декларації! І ще він отримав з бюджету 350 тис. грн на забезпечення своєї депутатської діяльності за 2016 рік", – зазначив у коментарях Євген Істребін.

"Так напишіть номер телефону цього Олексія Борисовича, я йому теж напишу, нехай і моїй мамі перерахує пенсію", – з іронією зауважила Валентина Мотрончик.

"Непогано. Напишу смс Гройсману, нехай перерахує пенсію моїй мамі", – зазначив Сергій Іванов. "Номер в студію. Всі напишемо", – з іронією зазначив Максим Косиченко.

"Ще і в "Одноклассниках", Карл!" – відзначили в мережі. Один з користувачів прикріпив в коментарях скріншот поста народного обранця в соцмережі.