17-річний підліток, якого підозрюють у вбивстві 25-річної Яни Шевченко з Харкова, Данило Редін зробив досить цинічна заява, якою шокував усіх присутніх в залі суду.

За його словами, йому довелося закопати нові кросівки і одяг: там були сліди крові. Але через три дні, коли все стихло, він відкопав їх, тому що стало шкода речей.

Зазначено також, що підозрюваний своєї провини не визнає, а його адвокат апелював до Європейської конвенції з прав людини і наполягав: Данила не можна відправляти в СІЗО. Він – студент 2-го курсу харчового коледжу і повинен вчитися, оскільки це – його конституційне право.

Ці слова обурили бабусю вбитої Яни. “Що ти несеш, синку? А хто її права захистить? Вона в землі лежить. А ти захищаєш його”, – сказала вона.

Також стало відомо, що після виявлення тіла Яни, батько Данила почав знову вдаватися до старих методів і залякувати людей.

“Всім, хто щось бачив, дзвонить тато (екс-правоохоронець. – Ред.) І співробітники райвідділу. Дзвонять свідкам і погрожують, щоб все закрили рот і мовчали. І тільки після того, як справу забрали до слідчого управління, вона зрушилося з мертвої точки “, – розповів правозахисник Андрій Діденко.