Дмитро і Олександра повінчалися у храмі за кордоном

Український ведучий і мандрівник Дмитро Комаров, який одружився на своїй партнерці по "Танцях з зірками" Олександри Кучеренко, розкрив деталі свого весілля. Про те, де обвінчалися закохані, і чому Дмитро приховував свій роман з "Міс Україна", розповідаємо нижче.

Новина про весілля Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко стала справжньою сенсацією. Виявляється, новоспечені чоловік і дружина зустрічалися вже давно, але приховували свої відносини від сторонніх очей. Навіть під час проекту "Танці з зірками", Діма і Саша ігнорували чутки про те, що вони разом.

Напередодні ведучий "Світ навиворіт" розповів, чому вони з коханою замовчували про свій намір одружитися, і де пройшло їхнє весілля.

В інтерв'ю Каті Осадчій Комаров розповів, що вони з Олександрою розписалася у Києві, а вінчалися в Єрусалимі. "У Києві розпис був. Я, Саша, два паспорти, РАЦС, тихенько, щоб ніхто не побачив", – поділився Дмитро.

Він зізнався, що сам запропонував нареченій вирушити до Єрусалиму. "Я подорожую і вибираю місця сили. Їх не дуже багато, але коли потрапляєш в таке місце, ти відчуваєш, що качає енергетика. Єрусалим, там дійсно відчувається енергія і я відразу запропонував Саші це місце", – пояснив ведучий.

Примітно, що на вінчання до Єрусалиму Комаров і Кучеренко летіли, сидячи в літаку в різних місцях, щоб ніхто нічого не запідозрив. А ось медовий місяць у молодої сім'ї вже був. Дмитро і Олександра провели його на Мальдівах.