25-річна Анастасія Дєєва відвідує заняття з гончарства у вільний від роботи час, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Людині явно недобре”: Експерт припустив, що Юлія Тимошенко – важко хвора

На своїй закритій сторінці в соцмережі Instagram дівчина опублікувала ряд фотографій з уроків

У коментарях до фотографій Дєєва наголосила, що бере індивідуальні уроки і їй дуже подобається працювати з глиною. На одному з фото горщика, зробленого руками заступника Авакова, видно ініціали N.D. – Настя Дєєва. Індивідуальний урок гончарства в Києві коштує, в середньому, 500 гривень.

Нагадаємо, Анастасія Дєєва є заступником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з питань євроінтеграції. Дівчині 25 років, вона закінчила філософський факультет КНУ ім. Т. Шевченка і досконало володіє англійською мовою. Дєєва встигла пожити за кордоном – в Стокгольмі вона займалася зеленими технологіями, але вирішила повернутися в Україну.

У студентські роки Дєєва була помічницею депутата від Партії регіонів Леоніда Кожари. До призначення заступником Авакова дівчина була радником в МВС. За цей період вона встигла потрапити в скандал, оскільки в інтернеті з'явилася її відверта фотосесія з оголеними грудьми.

Минулого тижня вона повідомила, що готує власний проект з жіночого наставництва. При цьому заступник міністра МВС не уточнила, в чому саме полягатиме цей проект.