Гучний корупційний скандал відмовилися коментувати у військовій прокуратурі.

Минулого тижня, 17 січня, в Генеральну прокуратуру України було направлено заяву про корупцію в Нацгвардії, передає Корупція. інфо

Депутатський запит з фактами, які підтверджують розкрадання коштів, передав головному військовому прокурору Анатолію Матіосу народний депутат, лідер «Азова» Андрій Білецький.

У свою чергу Матіос через свій Facebook відповів депутату досить лакончіно: «Перевіримо ретельно, неупереджено і відповідно до закону».

Разом з тим корупційний скандал підбирається до відомства самого Анатолія Матіоса.

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що нібито сам головний військовий прокурор і його заступник Дмитро Борзих щомісяця видають «особливим» слідчим конверти з 1 тис. дол. за «хорошу роботу».

На телефонні дзвінки головний військовий прокурор не відповідає і нічого не коментує. У відомстві Юрія Луценка інформацію про корупцію в відомстві не коментують і рекомендують звертатися з письмовим зверненням.

Тим часом джерела повідомляють журналістам, що у військовій прокуратурі склалася критична ситуація для Матіоса, Борзих і їх людей, так як їм висловлено колективне недовіру. І їх не підтримує більше 80% колективу.

Нагадаємо, звинувачення в корупції на адресу Матіоса звучали і раніше. З ними зокрема виступили активісти Автомайдану, які влітку пікетували елітний будинок головного військового прокурора в пгт.Козин Обухівського району Київської області. Військовий прокурор до них тоді теж не вийшов.

Як стало відомо активістам, цей будинок і земельну ділянку загальною вартістю понад 7 млн. грн. придбав головний військовий прокурор  в 2014 році, в самий розпал євромайдану, і задекларований на його дружину Ірину Барах.

Сам же Анатолій Матіос задекларував нерухомість загальною площею понад 1800 кв.м. Це квартири і земельні ділянки, придбані під час його роботи на державних посадах, починаючи з 2009 році.

При цьому на звернення благодійної організації «Поверніть живим» виділити зі свого бюджету гроші на один тепловізор для Збройних сил України підлеглий Луценка так і не відгукнувся.

Тим часом, користувачі соціальних мереж, обурені фактами корупції в Головній військовій прокуратурі, вимагають відставки скандального прокурора.