Народні депутати поскандалили в ефірі ток-шоу Савіка Шустера на тему легалізації наркотичних речовин в Україні в якості медичних засобів.

Депутати Верховної Ради України Давид Арахамія ( “Слуга народу”) і Нестор Шуфрич ( “ОПЗЖ”) поскандалили під час недавнього ефіру на ток-шоу Савіка Шустера.

Відео того, як все відбувалося, опубліковано на YouTube-сторінці програми.

Народні обранці обговорювали тему легалізації наркотичних речовин в Україні в якості медичних засобів.

Варто зазначити, що це питання буде серед інших питань, на які українці мають дати відповідь 25 жовтня. Шуфрич заявив, що під “лікувальним канабісом обов’язково буде марихуана” і різко розкритикував своїх колег зі “Слуг народу”.

“Хлопці, що ви там курили? Ви що там, хочете, щоб на тій землі, яку ви ж хочете вкрасти і яку ви почали продавати за безцінь, вирощувати марихуану? Ви безграмотно ставите це питання!” – обурився Шуфрич.

Він також зазначив, що на сьогоднішній день в Україні можна отримувати канабіс за рецептом лікарів, але конкретних фактів він не привів. У свою чергу, Арахамія назвав слова Шуфрича брехливими і заявив, що “тільки дрімучі люди можуть так говорити”.

“Нестор, розберися з цим питанням! Твої слова є правовим нігілізмом. За рецептом лікаря канабіс отримати не можна. Морфій можна, але канабіс не можна!” – заявив Арахамія.

Також Давид Арахамія невдало спробував захистити ідею президента Володимира Зеленського про всеукраїнське опитуванні, тим самим насмішивши всю студію.

Арахамія не зміг знайти аргументів на захист 5 питань президента Володимира Зеленського.

“Це право президента задавати питання! Все! Давайте не будемо обговорювати … Чому зараз? Тому що він так вирішив”, – заявив представник “Слуги народу”.

Ці його слова викликали сміх у присутніх в студії.