Мати убитого журналіста Павла Шеремета Людмила розповіла, що влада і правоохоронці не зв’язуються з нею з приводу розслідування вбивства її сина.
В інтерв’ю “УП” жінка відповіла заперечно на запитання, чи є нині якась комунікація з боку влади й правоохоронних органів. За її словами, вона і сама не хоче вести діалог, тому що не знає, що саме має сказати.
“Ну, про що я можу говорити? І так всі все знають — треба проводити розслідування. Це вже справа всередині держави. Що я можу просити? Ведіть справу, розслідуйте? Я розумію, що це дуже складна справа і що дійсно все не так просто, і я бачу, що все-таки щось робиться. Про що я можу говорити, коли стільки страждає матерів? І не лише я”, — сказала вона.
Крім того, вона розповіла, що у неї не було розмов про це розслідування з білоруською або російською владою, однак вона могла б дати відповідь, якщо б влада Білорусі та РФ проявили інтерес.
“Якби вони проявили інтерес, принаймні, я б щось відповіла. Але ні, жодної зацікавленості не було”, — сказала вона.
Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий радіоефір своєї програми. До грудня 2019 року у слідства не було жодного офіційного підозрюваного. При цьому розслідування вбивства Шеремета високопосадовці публічно називали “справою честі”.
Шевченківський районний суд Києва на два місяці продовжив запобіжні заходи фігуранткам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко та Яні Дугарь.
У травні президент Зеленський заявив, що якщо фігурантів справи вбивства Павла Шеремета “засудили незаконно”, він “буде серйозно говорити” з Аваковим щодо його можливої відставки. 13 липня 2021-го Аваков сам написав заяву про відставку.
Верховна рада призначила новим очільником Міністерства внутрішніх справ голову комітету з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського. Щодо справи вбивства журналіста Павла Шеремета Монастирський сказав, що, на його думку, “слід дочекатися рішень суду, а вже після цього робити висновки про роботу МВС”.
А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.