30-го жовтня завершився термін подання електронних декларацій за 2015 рік у НАПК (Національне агентство з питань запобігання корупції). Tvoemisto.tv аналізуватиме декларації львів'ян та вихідців зі Львова, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає Корупція Інфо

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Загарія подав електронну декларацію за 2015 рік, в якій у власності його сім’ї вказано дві квартири – у Києві та Львові. Також у нього є легковий автомобіль і готівкові заощадження у доларах.

У декларації  Дмитро Загарія зазначив, що має 25% прав власності на квартиру у Києві загальною площею 69,1 м2 (дата набуття прав – вересень 2001 року). 25% цієї квартири записано на дружину Загарії Ольгу. Також у декларації вписана квартира у Львові площею 116 м2, яка повністю перебуває у власності Загарії Олександра Дмитровича.

Згідно документа у власності дружини Дмитра Загарії Ольги перебувають дві земельні ділянки у смт Мала Дівиця Прилуцького Району Чернігівської області – площею 40400 м2 і 4800 м2.

Об’єктів незавершеного будівництва, цінних паперів, фінансових зобов’язань і корпоративних прав у Загарії та членів його сім’ї немає. Разом із тим, т. в. о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області задекларував легковий автомобіль «Шкода Октавія» 2007 року випуску.

На посаді у тоді ще ГУ МВСУ у Львівській області (зараз ГУ НП у Львівській області) Дмитро Загарія отримав заробітну плату у розмірі 139977 грн. Ще 27 тис. грн отримав як зарплату у НП. Дружина ж посадовця, згідно декларації, отримала дохід від надання майна в оренду у розмірі 8 816 грн.

Коштів на банківських рахунках у Дмитра Загарії немає, натомість у його декларації вказані готівкові заощадження – 43 тис. дол.

Додамо, що Депутат Верховної Ради, голова парламентського комітету у закордонних справах Ганна Гопко задекларувала 8 квартир, якими володіє разом з чоловіком. Серед них: 5 – у Львові, 3 – у Києві.