У Ходосіївці Київської області невідомі побили журналістів, які прибули на місце незаконного намиву піску, передає Корупція.Інфо

Популярне: Там пекло!!! У Києві сталася жахлива пожежа, яка зруйнувала все приміщення, втрати важко оцінити

Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Роман Бочкала.

"І знову піщанe беззаконня. І знову Ходосіївка. Була інфа, що там знову почався намив. Довго не могли встановити факт. Увагу привертав високий паркан. Чому раптом у полі? Відкрили і побачили – два земснаряди, що працюють. У нерест, до того ж. Викликали поліцію. Приїхали троє патрульних і п'ятеро бандитів. Почали бити журналістів на очах у правоохоронців!" – заявив він.

Потім, за словами Бочкали, прибуло підкріплення зловмисників.

"Ті ж відморозки, що і рік тому захищали браконьєрські намиви "королеви Козина" Лариси Іллєнко. Заблокували автотранспорт знімальної групи "Стоп корупції". Подивіться на яких машинах! Range Rover, Q7… Стоїмо стінка на стінку. Вимагаємо від правоохоронних органів зробити свою роботу. Припинити знищувати природу, красти ресурс", – написав журналіст.

Знаряддя злочину повинні бути опечатані та вивезені на штрафмайданчик, переконаний він.

"Звертаю увагу на ситуацію нардепа Антона Геращенка, який неодноразово закликав до боротьби з піщаною мафією і докладав для цього конкретні зусилля. І це не десь у непролазних лісах Полісся. Це прямо під Києвом. Серед білого дня", – додав Бочкала.