Радикальна партія Олега Ляшка розблокувала парламентську трибуну і в повному складі пішла на засідання Кабінету міністрів. Там нардепи вимагатимуть ухвалення рішення про повернення державного управління державною власністю, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ви живете за пропискою? Якщо ні, то продавайте своє майно і платіть штраф. Цей закон сколихнув усю країну

Під час засідання Верховної Ради фракція Радикальної партії знову оголосила вимогу щодо скасування абонплати за газопостачання.

«10 квітня ми йдемо на засідання НКРЕКП, щоби добитися від них скасування рішення щодо абонплати. Сьогодні в Україну повертається президент Порошенко і ми вимагаємо зустрічі президента з фракцією, щоби відправити у відставку голову НКРЕКП, «рошенівського» Вовка», – заявив Ляшко.

Нагадаємо, Нацкомісія, що здійснює регулювання в царині енергетики та комунальних послуг, пообіцяла призупинити дію свого рішення про запровадження абонплати за газ. Розгляд відповідного питання винесли на розгляд під час засідання комісії, що відбудеться 10 квітня.

Раніше Нацкомісія з держрегулювання у царині енергетики і компослуг затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Плату з 1 квітня повинні були платити споживачі щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата нараховуватиметься на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).

У НКРЕКП заявили, що завдяки цьому рішенню ціна на газ для споживачів знизиться на 13%. Але чиновники недоговорювали: так, ціна газу як товару знижувалася на вартість транспортування – на 13%, проте ніхто не пояснював, що з квітня 2017 року споживачі газу ще починають додатково платити абонентську плату операторам газорозподільних мереж.