Голова Верховної ради Андрій Парубій в бесіді з журналістами прокоментував недавній скандал навколо нардепа Андрія Артеменка, який посилав до Адміністрації Дональда Трампа пропозицію по здачі в оренду РФ Кримського півострова, а також свої ідеї щодо зняття антиросійських санкцій в обмін на Донбас, передає Корупція.Інфо

Популярне: Гонтарева покине пост голови НБУ, і вже є претенденти на її місце

Парубій не вважає, що прийнятними для Києва стануть хоч які-небудь компроміси — політик обіцяє, що окупація територій України почалася з Криму, «Кримом і закінчиться деокупація».

Парубій зазначив, що три роки тому, коли перші російські військовики проникли на територію Криму, ситуація могла розвернутися зовсім іншим чином, якщо б у Києві не здобув перемогу Майдан. Парубій наголошує, що українські військові стояли під кулями заради незалежності України, ні про які компроміси в зв'язку з цим бути не може — Крим, зі слів Парубія, буде звільнений і повернуто до складу України.

Зі слів голови Верховної ради, різні акції, спрямовані на висвітлення «компромісів» по Донбасу або Криму, переслідують мету переконати західних партнерів у тому, що Київ нібито розглядає такі компроміси, але все це не відповідає дійсності. Парубій сказав, що позиція Києва тверда і чітка — окупанти повинні звільнити і Донбас, і Крим. «Українська влада з цього шляху не зійде», — запевнив він журналістів.