Під час робочого візиту глава держави встиг покласти квіти на Алеї пам'яті загиблих Героїв АТО, вручити ключі від квартир військовослужбовцям і відкрити корпус (після реконструкції) дитячої лікарні ім. Руднєва.

Відзначимо, що Порошенко не пощастило з погодою, більшість заходів з його участю в Дніпрі супроводжував дощ, передає Корупція.Інфо.

Намоклий плащ прилип до нього і став причиною для обговорень в соціальних мережах.

Глава держави під час зустрічі з військовослужбовцями 26-го Об'єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту.

Телеведучий Олександр Дубинський у себе на сторінці в соцмережі Facebook під фото з президентом в мокрому плащі написав: "Вибачте, а це у Головнокомандувача бронежилет, або просто бабки по кишенях розіпхати?" – на що посипалися сотні коментарів з припущеннями, що у Порошенка в кишенях верхнього одягу.

Популярне: Зима близько: Синоптики попереджають українців про істотне похолодання. До чого готуватися?

Хтось припускає, що це павербанк? або корсет для схуднення, деякі стверджують, що це, швидше за все – гаманець і смартфон. "Як у всіх нормальних людей. За Кучмою, Ющенко охоронці гаманці і мобіли носили, але Порошенко близький до народу – все своє носить із собою", – коментує користувач Ігор Ляшенко.

Є, звичайно ж, і дуже саркастичні припущення. "Це шоколадки Рошен: справа" Оленка ", зліва -" Чайка ", – пише Марина Снегина. 

На деяких фотографіях у Порошенка "випирає" і внутрішню кишеню піджака. І якщо раніше президент з'являвся в пом'ятому піджаку, то тепер костюм на ньому сидить краще. Мабуть, хтось провів з його гардеробом роботу над помилками.

Є ще версія, що у Петра Олексійовича випирає бронежилет.

Хоча джерело з державної охорони пояснював, що бронежилет "прихованого носіння" не здатний "випирати з-під верхнього одягу".

 

 

 

"Зазвичай для таких цілей використовують бронежилет у вигляді костюмної жилетки. І, до речі, чим вище клас захисту, тим товщі пулезащітное пакет, тим складніше приховати бронежилет під одягом", – розповів наш співрозмовник. При цьому він заперечує, що Порошенко носить бронежилет під одягом.

"Стирчить" у президента не тільки з правої кишені. Під час зустрічі з медиками а однією з областей – у нього щось випирало з лівого зовнішнього кишеньки.

 

 

 

А з сорочкою що?

На зустріч з кінорежисером Девідом Лінчем, який недавно приїжджав до Києва, Петро Порошенко прийшов в м'ятою сорочці. Але прес-служба гаранта все одно розповсюдила цей знімок.

 


 

Створила Катерина Крук