Під час зустрічі з людьми у Запоріжжі президент України, судячи із відеофрагменту, що потрапив в мережу, зірвав шапку з дівчини. Думки користувачів соціальних мереж розділилися щодо такої поведінки Петра Порошенка.

Наразі що саме стало причиною такого вчинку президента України – невідомо.

«Що прокричала президентові дівчина, що він так розізлився, що аж зірвав в неї з голови шапку? В кого є технічна можливість, можете це з’ясувати? Мені здалося, що щось про Гриценка. Чи ні?», – написала автор в анотації до відео. 

Як видно на відео Порошенко  рухаючись в натовпі і потискуючи руки, виявляється перед дівчиною, яка щось запитує у нього. В ту ж мить президент зриває шапку з голови дівчини. Потім, правда, різким жестом повертає головний убір їй в руки.

Деякі користувачі у коментарях стверджують, що дівчина кричала «Чому ви переслідуєте Гриценка?».

«Схоже, лаври Януковича не дають спокою. Нічого, скоро і йому час тікати до Ростова прийде», «Просто Петро забобонний. Є така традиція в Україні, якщо зірвати з людини шапку – станеш президентом ", «І цей на шапці спалився … та що ж таке …», «Добре, хоч не вкрав шапочку , – прокоментували  відео у соцмережі.

Додамо, Порошенко приїхав на відкриття вітрової електростанції Ахметова.

Вітроелектростанцію в Запорізькій області запустив підрозділ енергетичного холдингу  Ріната Ахметова, що управляє активами компанії у сфері альтернативної енергетики.

"Відкриття першої черги Приморської ВЕС – не локальна, а важлива для всієї України подія. Це 500 робочих місць в ході будівництва, податкові відрахування до держбюджету, які в 2018 році склали майже 280 млн грн", – повідомив президент.

"Запорізька атомна електростанція є найбільшою в Європі і шостою за розмірами АЕС у світі. Але часи змінюються, і тепер уже альтернативна, поновлювана енергетика починає реалізовуватися саме в Запорізькій області. Мова йде про високоефективний і високотехнологічний проект", – повідомив Порошенко під час відкриття.

Він підкреслив, що для розвитку країни необхідна інноваційна модернізація енергетики, оскільки традиційні підходи до енергетичної галузі в Україні себе вичерпали.