Партія "Народний фронт" може припинити існування.

Партія Арсенія Яценюка «Народний фронт» не братиме участі в парламентських виборах, враховуючи негативний рейтинг підтримки серед населення України.

Про це повідомило видання «УП», грунтуючись на показаннях власних джерел в партії.

Дані соціологічних опитувань, проведених серед українців, продемонстрували, що «Народний фронт» не користується навіть найменшої підтримкою серед виборців. Більш того, багато відкрито ненавидять цю політичну силу на чолі з її керівництвом, яке прямо або побічно звинувачують в проблемах, з якими Україна зіткнулася за останні п'ять років.

Ознайомившись з даною ситуацією, Арсеній Яценюк і його наближені обачливо оцінили власні сили і вирішили не обиратися до Верховної Ради, щоб не «муляти очі» українцям, втомленим від цих політиків. За п'ять останніх років «Народний фронт» не зробив для України нічого корисного, зате чи не кожен член партії, включаючи козака Гаврилюка, став мільйонером.

У такій ситуації Яценюк справедливо вирішив, що тут не до політичного майбутнього – пора їхати з країни, поки за ним не прийшли представники правоохоронних органів. Наприклад, проти заступника Яценюка Бурбака вже порушено 5 кримінальних справ. Арсеній Яценюк збирається емігрувати з України з усією родиною. Подібного прикладу напевно підуть і багато його колег по партії.

«Арсеній сказав, що не прийняв остаточного рішення для себе, але чітко сказав, що думає не йти на вибори. Його можна зрозуміти – що йому в Раді робити, коли навіть фракції немає », – повідомило джерело видання. Тим часом, колишній прем'єр-міністр запропонував підтримку партії мажоритарникам, які збираються йти на вибори під прапорами «Народного Фронту».