Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко поїхав у Велику Британію “підтягнути англійську”.

Повідомив про це колишній журналіст і нардеп Сергій Лещенко у своєму Telegram-акаунті “Лещенко тут”.

“Колишній генеральний прокурор Луценко злиняв з України… в Британію. У самий розпал кризи у зв’язку з імпічментом Дональда Трампа, який спровокувало постачання дезінформації від Луценка на адресу Руді Джуліані”, — написав він.

Інформацію про від’їзд колишнього генпрокурора за кордон Лещенко отримав від журналіста NBC Річарда Енгеля. Той, у свою чергу, дізнався про це безпосередньо від Луценка, з яким днями спілкувався в Києві.

“Повідомив, що вилітає до Лондона… підтягнути свою англійську. Іноземні журналісти шоковані такою поведінкою людини, яка заварила всю цю кашу. Підтягти англійську можна зараз непогано і у нас, тим більше в Київ злетілося багато американських журналістів, безпосередньо на вулиці можна зустріти справжніх зірок їх теленовин, і всі вони шукають зустрічі з Луценком у зв’язку з його недавніми заявами про Байдена”, – відзначив Лещенко.

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко заступився за Байдена, заперечивши, що той порушував законодавство під час своєї роботи в Україні. У той час, як саме на слова Луценка раніше спирався особистий адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані щодо звинувачень у справі Байдена.