1 (1)

Нещодавно громадськість була приголомшена шокуючою новиною. Мешканка Ростова-на-Дону, 34-річна Тетяна А., затаїла образу на свого чоловіка, який вирішив її кинути і втік із сім'ї. Жінка вирішила помститися своєму чоловікові і зробила це вкрай збоченій формі.

Недбайлива мати вымесила свою злість на свого сина! Причому процес побиття, супроводжуваний істеричними криками і матірною лайкою, Тетяна зняла на телефон і відправила відео своєму кривдникові!

Жінка вислала чоловікові кілька таких роликів, правда він так і не побачив, оскільки з недавніх пір перебуває під арештом. По всій видимості, тепер його недбайливу дружину чекає та ж доля.

Медична експертиза виявила безліч синців на тілі дитини, включаючи забої голови. Крім того хлопчикові потрібна допомога психотерапевта. Сусіди горе-матусі розповідають, що вона часто вмешивала злість на свого сина.

Швидше за все, Тетяну позбавлять батьківських прав. Рідна тітка і бабуся дитини висловили готовність взяти опіку над хлопчиком, як тільки правоохоронні органи дадуть дозвіл на це.

Просто в голові не вкладається, як мати могла так вчинити зі своєю дитиною?! Сподіваюся, що надалі хлопчика чекає краща доля і небайдужі люди зможуть повною мірою замінити йому батьків…