20150917143848

Курйозний випадок стався сьогодні, в середу 17 вересня, вдень поблизу гуртового ринку у Львові. Водій автобуса №37 зупинився на зупинці, однак не захотів пускати у салон пасажирів, більшість із яких – пенсійного віку. Він просто не відчинив двері. Аби попасти в салон, людям на зупинці довелося перекрити дорогу автобусу і брати його «штурмом».
Як стверджують очевидці, приблизно 15 чоловік окружили автобус і заблокували йому проїзд. У салоні в цей час було лише двоє пасажирів.
Справа у тому, що зупинка поблизу ринку дійсно проблемна – там в основному чекають на автобус люди пенсійного віку, з величезними сумками, а за проїзд не оплачують, бо мають пільги. Однак, керівництво фірми-перевізника, котра обслуговує цей маршрут, цим вчинок водія не оправдовує.
– Я вам обіцяю, що завтра цей водій буде звільнений, – категорично заявив директор «АТП-1» Михайло Сидорович, дізнавшись про інцидент від PRESS –ЦЕНТР. – Завтра о 8 ранку я чекаю його в себе в кабінеті. Такі дії неприпустимі! Так, перевезення пільговиків є збитковим для нас. Так, нам за це держава нічого не компенсує, але це вже інша розмова. І люди не повинні бути заручниками цього, адже право на безкоштовний проїзд гарантоване їм законом.