Популярна українська співачка Анастасія Приходько розповіла, що "плюнула б в морду" президенту РФ Володимиру Путіну, якби опинилася з ним поруч.

Як розповіла зірка, одного разу вона вже "вітала" російського лідера з днем народження. 

"Побажала, щоб до нього прийшли омські і псковські десантники, діти з бесламської школи, глядачі "Норд-Осту". І щоб він до кінця життя чув їхні голоси", – згадала Приходько в інтерв'ю.

"Я пам’ятаю, як одного разу вітала його з днем народження. Побажала, щоб до нього прийшли омські та псковські десантники, діти з бесланської школи, глядачі "Норд-Осту". І щоб він до скону чув їхні голоси. Я дуже хочу вірити, що пекло існує. Хочу, щоб Путін варився там у велетенському чані цілу вічність. І щосекунди відчував біль кожної вбитої дитини, кожного загиблого нашого бійця. Я хочу, щоб він вічність відчував на собі всі біди, які накоїв", 

За словами Приходько, в тому, що відбувається в Україні і в Росії, винен Володимир Путін.

"Ні. Він. Бо він головний, він віддає накази.

Без його наказу жодне військо нікуди не піде. На його совісті — взагалі всі біди, які відбуваються зараз у світі. Отруєння людей, війна в Україні, у Сирії… Скільки безневинних дітей там було вбито — просто тому, що вони жили на своїй землі? Цей перелік можна продовжувати довго. І у всьому винен він", — каже співачка.

Також нещодавно, артистка та волонтер поділилася спогадами про Крим, а також заявила про неминучу розплату, яка чекає на винуватців анексії та війни на території України.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Крим це Україна! Запам'ятайте це, російські виро*ки! І хто прийде на нашу землю, горіти вам у пеклі вічність! Instagram видалив мій пост про дитинство і спогади, які пов'язані з Кримом! Я писала про те, що дуже сумую, що вперше у 13 років побачила море, перший сольний концерт був у залі "Ювілейний" у Ялті, вперше каталася на водному мотоциклі і на власні очі бачила анексію!" – розповіла Приходько.

"Зараз я за 200 км від Криму, і син вперше побачив українське море, і радів, як я у свої 13, тільки ще більш емоційно! На жаль, я поки не можу його познайомити із Кримом, але все зміниться, і я в цьому впевнена! Незважаючи на цю ситуацію, я ще раз пояснюю… За Донбас, Луганськ і Крим горіти вам у пеклі вічність!", – додала вона.