У мережі з’явилося листування організаторів акції протесту під Верховною Радою. Вони координують свої дії і обговорюють організаційні моменти в чаті Карфаген.

З листування стало відомо, що вони хочуть “втулити” свої вимоги в закон про медреформу.

Про це стало відомо з листування в чаті, яку під час засідання Ради переглядав народний депутат від Свободи Андрій Іллєнко.

 

Популярне: “Людині явно недобре”: Експерт припустив, що Юлія Тимошенко – важко хвора

– Я не бачу варіантів, як втулити в медреформу наші вимоги тепер. Якщо ми вже допустили розгляд… логічна позиція, – пише координатор громадського руху Чесно Микола Виговський.

Також з листування стало зрозуміло, чому організатори “відпустили людей” з мітингу і зберуться тільки в четвер.

– Сьогодні мотивувати значну кількість людей, щоб вони стояли день і ніч до вечора четверга навряд чи вдасться. Такі реалії. Напевно, варто дати людям відпочити і подумати про збір у четвер, – запропонував лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко.

Виконавчий директор громадської організації Центр UA, координатор громадського руху Чесно Інна Борзило також запропонувала розбити штаб до четверга.

– Потрібно розбити… штаб з організаторів до четверга і закликати людей прийти в четвер. Подав хтось оформлену заявку на завтра або четвер? – пише Борзило в чаті.Нардеп від Свободи Михайло Головко також під час засідання Верховної Ради спілкувався в чату Карфаген.

Читайте: У Раді готують штурм зі вибуховими пакетами – Шкіряк

З листування стає зрозуміло, що акція протесту добре спланована і кожна партія приводила людей на заздалегідь визначене місце під Радою.

Так, представниця Руху нових сил Ольга Галабала пояснюючи розташування прямо пише точка Автомайдану.

– Ні. Грушевського. Точка Автомайдану. Як дивитися на головний вхід з Грушевського – ліворуч, – пише Галабала.

Також організатори акції під Радою цікавляться у нардепів, які залишилися у залі про хід виконання їхніх вимог. Так, координатор громадського руху Чесно Микола Виговський цікавиться порядком денним на четвер.

– На четвер у порядку денному стоїть виборча і недоторканність? – запитує Виговський.

Нардеп від БПП Світлана Заліщук також “засвітилася” в цьому чаті.

– Йду, – коротко написала нардеп.

Зазначимо, що це лише частина листування, яку відобразив журналіст Андрій Дзиндзя.