У Маріупольській школі розгорівся скандал через новий туалет. Батьків і дітей обурив ремонт за мільйон, передає Корупція.Інфо

Популярне: В Тернополі скоїли напад на скандальний банк

Про це повідомляє «Знай.ua» з посиланням на активістку громадського сектора Маріуполя Інну Юр'єву.

Жінка опублікувала фото цього «відремонтованого приниження людської гідності».

«Я сподіваюся, в учительських туалетах теж відкриті кабінки? Маріуполь, 2017 рік. Школа №3 … Щоб ви всі потонули в цьому сортирі – починаючи від директора і закінчуючи мером », – написала активістка.

На фото видно, що навіть сам мер міста прийшов подивитися і оцінити роботу підлеглих. Однак, напевно, не помітив, що з туалетом щось не так. У санвузлі кабінки відкриті.

Користувачі мережі не розуміють, як можна так ставитися до дітей. Вони назвали побачене «совком», єдине, що раніше таке дешевше коштувало.

Однак мер Маріуполя Вадим Бойченко іншої думки. Після відвідин однієї зі шкіл, він залишився, очевидно, задоволений результатом.

«Ми змінюємо підходи до гігієни в навчальних закладах, капітально ремонтуючи санвузли в школах. Цій проблемі не приділялося уваги з моменту відкриття шкіл. Це дорого, але проблему необхідно вирішувати. Ми хочемо, щоб нашим дітям було комфортно навчатися в школах, а головне безпечно для їх здоров'я », – сказав він.

Люди, підкреслюють, що такими кроками нам до Європи далеко, коли влада не враховує ніякі європейські норми і цінності.