Два дні тому у міністра інфраструктури народилася третя дитина, передає Корупція.Інфо.

Як з'ясувалося, пологи у його дружини приймали не в Україні, а в престижній клініці в США. Саме цей факт викликав величезне обурення серед українців. Сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, чиновник вирішив пояснити ситуацію, що склалася. За словами Омеляна, народження дочки в Америці не планувалося, жінка випадково опинилася в штатах.

Популярне: З субсидіями виникнуть проблеми: Влада вже попереджає українців готуватися до гіршого

«Так сталося, що вона під час показу захворіла і лікар заборонив їй летіти літаком додому, оскільки була загроза для дитини. Народження в США нами не планувалося, дружина перебувала на обліку в звичайному київському пологовому будинку. Що відносно коштів. Нам, певною мірою пощастило скористатися законами штату Нью-Йорк, який дає можливість безкоштовних пологів для всіх бажаючих шляхом оформлення безкоштовного страхування. Народжуємо в клініці. Вартість перебування в Штатах для нас фактично становить оренда 30-метрової квартири і харчування, що буде відповідно відображено в моїй декларації за 2018 », – написав Омелян

Міністр заявив, що його дитина отримає українське громадянство, так як чиновник уже звернувся в консультсво України в Нью-Йорку. Міністр додав, що звинувачувати його в "зраді" України безглуздо. Своїх дітей він виховує патріотами.

«Діти проживають з нами, будуть ходити в школу в Україні, жити і працювати в Україні. Старший син, Северин, якому скоро буде 18, теж після завершення університету прагне працювати в Україні. Діти виховані в патріотичному дусі і я б дуже хотів, щоб ніхто і ніщо не перебило їм бажання працювати в Україні »