У “Слузі народу” вважають, що Лукашенко може виступити супроти України за вказівкою Путіна

“З приводу Лукашенка й Білорусі. Дійсно, позиція держави, партії “Слуга народу” і депутатів в тому, щоб Україна не втручалася у внутрішній процес інших держав. Але Україна не може не засуджувати недемократичні вибори, переслідування і знищення опозиції, не може не засуджувати та не приєднуватися до санкцій за примусову посадку цивільного літака”, — про це заявив на телеканалі “Україна 24” нардеп від “Слуги народу” Василь Мокан.

Білорусі вигідно торгувати з Україною, але президент цієї країни Олександр Лукашенко за наказом президента Росії Володимира Путіна може зробити недружні кроки, вважає депутат.

“Я хочу звернути увагу на інший аспект. Коли ми говоримо про будь-які двосторонні відносини або торгівлю з іншими країнами, ми повинні виходити з пріоритету наших національних інтересів, зокрема й з Білоруссю. І Білорусь не менше зацікавлена в торгівлі, тому що їх експорт в рази перевищує наш. І друге — якщо Путін скаже Лукашенку зробити якісь недружні кроки стосовно України, а Лукашенко з кожним днем втрачає свою суб’єктність, там вже повне економічне поглинання, йде і політичне поглинання, — то він це зробить навіть всупереч своїм економічним інтересам, він буде це змушений зробити”, — сказав він.