26 квітня, в ЗМІ повідомили, що олігарх Ринат Ахметов готується відродити політичний проект “Партія регіонів” за допомогою телеканалу “НАШ” екс-нардепа Євгена Мураєва.

Таким чином, він хоче набрати політичну силу, яка буде представляти його інтереси в наступному скликанні парламенту.

Про це повідомляє “УП”.

За даними джерел, Ахметов не бачить перспектив партії “Опозиційний блок” і на тлі блокування телеканалів Медведчука хоче перетягнути до себе проросійську аудиторію. Як медіаактив хочуть використовувати телеканал “НАШ” екс-нардепа Євгена Мураєва.

Відзначається, що переговори про покупку веде Вадим Новинський, який поки просто спонсорує медіа. Джерела запевняють, що в реінкарнацію “Партії регіонів” будуть набирати молодих політиків, які раніше працювали на підприємствах Ахметова або продовжують працювати.

Відзначається, що назва проекту поки невідома, але всі деталі будуть озвучені через кілька місяців.

На початку 2020 року повідомлялося, що Ринат Ахметов щомісяця спонсорує Офіс президента і пропрезидентську фракцію “Слуга народу”. Одне з джерел ЗМІ повідомило, що на це йде близько 2 млн доларів щомісяця.

До цього депутат “Слуги народу” Мар’яна Безугла повідомила, що спецслужби України вже вивчають діяльність екс-депутата “Оппоблоку” Євгена Мураєва. Відзначається, що телеканал “НАШ” також можуть закрити.

Раніше повідомлялося, що влада почала потроху тиснути на олігархів. Так, в СБУ переконані, що Запорізька ТЕС, яка контролюється ДТЕК Ахметова, знаходиться в критичному стані і несе загрозу енергосистемі України.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.