Олексій Арестович – позаштатний радник глави Офісу президента, відповів спікеру парламенту Дмитру Разумкову на пораду “їхати в Талібан”.

Арестович повідомив, що у нього немає конфлікту з головою Верховної Ради та заявив:

“Я можу йому тільки поспівчувати, у нього складний політичний сезон. Напевно, не вистачає нервів його починати. Передайте йому, що я подумки з ним і всіляко його підтримую в боротьбі за інтереси і досягнення України”.

Радник глави Офісу додав, що не ображається на Дмитра Разумкова.

“Розумієте, я 25 років професійно займаюся психологією і я не ображаюся на пацієнтів”, – сказав Арестович.

Нагадаємо, нещодавно позаштатний радник глави Офісу президента Олексій Арестович в інтерв’ю заявив, що Україні не варто побоюватися біженців з Афганістану, яким погодився надати притулок офіційний Київ.

“… Треба розуміти, це ж не дикі моджахеди з кинджалами в зубах. Це освічена публіка, яка пропрацювала з західною коаліцією і знає мови. Часто вона освічена набагато більше, ніж середньостатистичний українець і інтегрована в західне суспільство. З ними проблем не буде, навпаки, ми їх будемо використовувати як перекладачів”, — пояснив Арестович.

Разумков відреагував на таку заяву і порадив Арестовичу “поїхати в Талібан”.

У відповідь він додав: “Обіцяю, що востаннє коментую пана Арестовича. Може тоді поїхати радником чогось в “Талібан”, якщо вони там більш досвідчені, освічені, і може поділитися своїм досвідом саме там. Думаю, він там буде корисний”, – заявив спікер українського парламенту.