Війна з Росією може прийти в домівки американців. Таку заяву телеканалу CBS News зробив Президент України Володимир Зеленський.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в репортажі телеканалу, який на запрошення Зеленського відвідав лінію фронту на сході України.

«За кілька днів до саміту Президента США Джо Байдена та його російського колеги Володимира Путіна, під час якого Україна займатиме одне з перших місць порядку денного, – зазначають автори репортажу, – Ми запитали Зеленського, чому простих американців має хвилювати конфлікт у його країні, яка знаходиться за тисячі миль від їхньої власної. «Вона (війна з РФ – ред.) може бути завтра в їхніх домівках», – сказав він».

На перший погляд, це може здатися малоймовірним, але на думку експертів, російські хакери використовують Україну як випробувальний полігон, зокрема, для атаки на її енергосистему, аби потім застосувати подібну тактику в США.

«Коли на початку цього року десятки тисяч російських військ були стягнуті до українського кордону, дехто розцінив це не тільки як спробу налякати союзника Америки, а і як загрозу для США та їхніх союзників», – зазначають автори репортажу.

За їхніми спостереженнями, Зеленський, як і багато українців, вважає, що Путін має неоімперські амбіції щодо Росії, аби знову контролювати своїх сусідів.

«Вони не хочуть зробити нас вільними», – цитує Президента України CBS News.

Нагадаємо, Зеленський 20 квітня у зверненні до Путіна запропонував йому зустрітися «в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна».
Пізніше, 22 квітня, Путін заявив, що якщо Зеленський хоче обговорити двосторонні відносини, то він запрошує його в Москву, а якщо обговорювати «проблеми Донбасу», то Путін запропонував робити це з “керівниками “ДНР” і “ЛНР”.

Президент України своєю чергою заявив, що не спілкуватиметься з терористами.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.