Президент США Джозеф Байден відвідає Україну, але не в поточному році, – заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Міністр підкреслив, що поки сторони будуть зосереджені на виконанні домовленостей, які були досягнуті під час візиту президента України Володимира Зеленського до США.

“Я не сумніваюся, що президент Байден долетить і до середини Дніпра, і перетне Дніпро і приземлиться в Борисполі, і приїде до Києва. Але цей візит не буде цього року, оскільки дипломатична практика не передбачає обміну візитами такого рівня в один рік” , – сказав Кулеба в “Подробицях тижня” на телеканалі “Інтер” у неділю ввечері.

Українські дипломати працюють над підготовкою візиту президента Сполучених Штатів Джозефа Байдена в Україну. Про це раніше повідомляв Кулеба.

Нагадаємо, в січні 2017 року на посаді віце-президента США Байден відвідував Україну. Під час свого візиту він взяв участь у двосторонніх зустрічах з п’ятим президентом України Петром Порошенком і Володимиром Гройсманом, який тоді очолював уряд.

У неділю Кулеба також заявив, що українська сторона готова до зустрічі Зеленського і президента Росії Володимира Путіна. 

“Ми не ховаємося від такої зустрічі й готові до неї, але у нас складається враження, що російська сторона постійно знаходить відмовки, щоб уникнути такої зустрічі”, – сказав він, відповідаючи на питання про зустріч Зеленського з Путіним.