Новим речником президента України Володимира Зеленського стане журналіст Сергій Нікіфоров.

Про це повідомив в коментарі Радіо Свобода радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Речник – Сергій Нікіфоров. Зараз – деякі юридичні формальності. Трошки пізніше буде представлений пан Сергій…», – розповів Подоляк.

Сергій Нікіфоров працює ведучим новин на телеканалі «Україна24», до цього він працював на каналі Euronews.

У квітні стало відомо, що речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель залишає посаду.

Про це заявив у коментарі Радіо Свобода радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

«Юлія Володимирівна Мендель сконцентрується на напрямку активної співпраці з іноземними ЗМІ – вона вкрай професійно розуміється на цьому напрямку та має безпосередні прекрасні комунікації з відповідною професійною спільнотою», – заявив Подоляк.

За його словами, функціонал саме прессекретаря президента буде уточнено і відповідно буле підібрана оптимальна кандидатура.

«Час не стоїть на місці. Сьогодні є нові виклики, які потребують постійної модернізації саме комунікаційних підрозділів ОПУ. Офіс Президента України є сьогодні чи не найактивнішим ньюсмейкером країни, і тому навантаження на працівників комунікаційних напрямків дуже об’ємні. Тому прийнято рішення дещо уточнити функціонали», – додав Подоляк.

Нагадаємо, вона перебувала на цій посаді 3 роки: 3 червня 2019 року Володимир Зеленський призначив її своїм прессекретарем.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.