Нещодавно Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду заарештувала 185 тисяч гривень, вилучених під час обшуку у першого заступника директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міськради Олександра Брижатого. Чиновника підозрюють у причетності до заволодіння майже 27 млн грн на реконструкції Соборної площі в Миколаєві.

Саме таке рішення ухвалила колегія суддів АП ВАКС.

Нагадаємо, ще 16 серпня антикорупційний суд наклав арешт на мобільний телефон iPhone Брижатого, але тоді заарештувати 185 тис. грн відмовився.

Не змирившись з таким рішенням, прокурор Спеціалізованої антикорупційного суду подав скаргу. В ній він просив накласти арешт і на гроші, вилучені в підозрюваного. Оскільки на думку прокурора, ці кошти необхідно заарештувати в забезпечення можливої конфіскації майна обвинуваченого в якості міри покарання.

Вивчивши клопотання, судді його задовольнили частково і наклали арешт на 185 тис. грн. «Апеляційну скаргу прокурора – задовольнити частково. Накласти арешт на грошові кошти у сумі 185 000 грн, що були вилучені в ході проведення обшуку за місцем проживання підозрюваного (Олександра Брижатого – ред.), із забороною їх відчуження, розпорядження та користування», – йдеться в рішенні.