У міській раді Харкова депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Андрій Лесик спровокував бійку своїми образливими словами про Революцію Гідності.

Зокрема, він заявив, що сім років тому в Україні нібито трапився “озброєний держпереворот”, за який ніхто не поніс покарання. Трансляція скандального інциденту на засіданні велася на YouTube-каналі Triolan Live.

Після проросійської репліки Лесика до нього підбігли представники “Європейської солідарності” і почалася бійка зі штовханиною. Крім того, вони почали скандувати гасло “Чемодан! Вокзал! Росія!”.

Зі свого боку секретар Харківської міськради Ігор Терехов закликав Лесика припинити подібні випади, залишити трибуну і зайняти своє місце в залі. Опонентів члена ОПЗЖ також попросили сісти. У результаті конфлікт дещо втихомирився.

“Лесику! Закінчуйте тут це все говорити! Досить! Заспокоїлись!” – вигукував Терехов, намагаючись згладити конфлікт і не допустити його загострення.

Також Андрій Лесик, 20 лютого, виступив у російських пропагандистів на телеканалі “Росія 24”. Там він висловився про закриття телеканалів, Медведчука та Зеленського.

“Після того, як цинічно закрили три телевізійних канали на Україні. Можу очікувати, що від Зеленського можна чекати чого завгодно. Своїми діями він показав, що знаходиться повністю під зовнішнім управлінням. Щодо нашої політичної сили, щодо Віктора Медведчука та що саме цинічне стосовно його дружини введені санкції. В Україні взагалі це неможливо – вводити санкції проти своїх же громадян, народного депутата. По суті кажучи, РНБО перехопила ініціативу або забрала функції в українського суду. Цією дією Зеленський показав, що ми живемо не в правовій державі. Приймаючи такі рішення, він по суті кажучи сам себе підставив під дії кримінального кодексу. Звичайно, він буде притягнутий до відповідальності, але що з цього громадянам України. Він, бажаючи, догодити посольству США, новому президенту США, приймаючи таке рішення, ввівши санкції, він насправді, налаштував проти себе громадян України. Всі ті 73%, які його підтримали, які сподівалися, що не буде другого Порошенка. Другого Порошенка Україна не витримає”, – сказав Лесик.

Він розповів, що у нього та у Медведчука гарний настрій, оскільки за ними нібито правда, а у Зеленського та його партії зараз агонія та їм більше нічого запропонувати українцям. Більш того Лесик заявив, що більшість людей в Україні зараз підтримують Медведчука. Судячи з цих слів, можна сказати, що вони знаходяться в ілюзіях, і нікого, крім себе не бачать.

Нагадаємо, у січні 2020 року Лесик зібрав в Харкові мітинг на підтримку російськомовних шкіл, але його закидали яйцями. У травні того ж року йому хлюпнули в обличчя зеленкою на мітингу медиків, куди він прийшов з партійними прапорами. В ефірі російського пропагандистського телебачення Лесик стверджував, що російський і український народи нібито є “братами”.