Держбюро розслідувань провалює розслідування про зраду операції із захоплення вагнерівців і підставляє співробітників ГУР МО російським диверсантам, починає свій допис у Faceook журналіст Юрій Бутусов, далі в оригіналі:

10 лютого Державне бюро розслідувань провело допит офіцера – спецпризначенця ГУР МО, який був одним із керівників операції із затримання російських терористів – вагнерівців. Цей офіцер 7 грудня дав свідчення і відповів на запитання депутатів комітету з оборони і безпеки Верховної Ради.

Однак ДБР не цікавить пошук зрадників, які провалили спецоперацію. Слідчі запитують тільки одне – звідки інформацію про провал спецоперації і про виступ на комітеті свідка дізнався журналіст Бутусов.

Тобто замість покарання зрадників намагаються знайти докази проти тих, хто розкриває причетність Офісу президента до зради національних інтересів.

Нагадаю: 29 вересня мене викликали на допит у ДБР, щоб дізнатися мої джерела інформації у справі вагнерівців. Я вказав свої джерела і висловив аргументи, що агент і зрадник перебуває в кабінеті президента України, це один з учасників наради, після якої спецоперацію провалили дзвінком у Білорусь. Відтоді жодних слідчих дій не відбувається. Хоча на нараді був присутній начальник комітету з розвідки Руслан Демченко – відкритий русофіл, співавтор “Харківських угод”, один із затятих прибічників Путіна та РФ ще із часів Януковича, коли він був першим заступником міністра закордонних справ.

Чомусь ДБР за чотири місяці не змогло здійснити перевірки і заявити офіційно: “Бутусов збрехав, операції не було”. Адже так стверджували пропаганда Зеленського і керівництво ОП. Але ні, офіційно слідчі бояться мене спростовувати, адже є свідки зради.

Що ж відбувається у підсумку? Намагаються заткнути рот усім джерелам інформації. Усіх учасників спецоперації позбавили їхніх посад, усіх їх позбавили державної охорони і захисту, не гарантовано їхньої безпеки.

Це відбувається невипадково. Чинного в.о. глави ДБР Олексія Сухачова призначили за сприяння ще одного російського агента в оточенні Володимира Зеленського – заступника глави ОП Олега Татарова. Татарова призначили за наполяганням Андрія Портнова, який зберігає тісні відносини з ОП.

Отже, Сухачов виконує завдання, які ставить йому російська агентура в Офісі президента, тобто всіляко заблокувати реальне розслідування, розшифрувати і підставити співробітників ГУР МО, заблокувати мої джерела інформації, всіляко допомогти російським спецслужбам прикрити зрадників в ОП.

Мене турбує у зв’язку із цим загроза для життя та здоров’я працівників військової розвідки. Відсутність розслідування, спроба заткнути рот поширенню інформації, збереження на посадах російської агентури, відсутність заходів із безпеки – це реальна загроза життю свідків. І відповідальність за це повною мірою на президентові Зеленському, із чиєї мовчазної згоди все це свавілля відбувається.