На думку Данілова, неможливо публічно обговорювати операції спецслужб, оскільки вони таємні й невідомо, що відбувалося насправді.

Про це секретар РНБО  сказав в інтерв’ю «Радіо Свобода», відповідаючи на питання, наскільки відповідає реальності те, про що йдеться в опублікованому СNN розслідуванні щодо затриманих у Білорусі «вагнерівців» у 2020 році.

На його думку, ніхто не знає, що насправді відбулось, оскільки робота спецслужб непублічна. Тому публічно говорити про таємні операції – моветон. Також він не бачив жодного документа в РНБО, який би стосувався цієї операції.

«Я не знаю, що є в СNN. Я заявляв лише і заявляю дві речі. Перша. Жодного документа про будь-яку операцію в апараті РНБО, я не знаю її назви, не існує. І це я вже один раз казав. Друга річ. Коли починають публічно проговорювати про ті чи інші спецоперації, які мали би проводити спецслужби, то це моветон. Ніхто не знає, що відбувалося. І про це, навіть якщо була операція зірвана чи не зірвана, коли починають публічно про це говорити, я ще раз наголошую, це речі… Розвідники так не роблять. Давайте так скажемо», – сказав він.

Нагадаємо, що 29 липня 2020 року в Білорусі силовики повідомили про затримання 33 бойовиків неофіційної приватної військової компанії «Вагнер». Попри запити України про екстрадицію бойовиків, білоруська влада передала їх РФ.

Головний редактор видання «Цензор.нет» Юрій Бутусов пізніше повідомив, що це була спецоперація Служби безпеки України, яка хотіла виманити російських найманців, що брали участь у бойових діях на Донбасі. Однак після того, як силовики доповіли про ці плани в Офіс президента, спецоперація провалилася. Цю версію підтвердили журналістки Яніна Соколова та Любов Величко.