Заступник мера Львова Андрій Москаленко написав до поліції заяву про вчинення кримінального правопорушення членами міської ТВК.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook та пояснив, що йдеться про ухвалення ТВК постанови про призначення сесії Львівської міської ради на 24 листопада.

«Саме таким шляхом планують усунути від виконання обов’язків обраного міського голову. Ініціаторами цього процесу є адвокати Козловського — Різник та Ломага, які тепер обрані депутатами міської ради від «ЄС», — написав Москаленко.

До слова, У сесійній залі Львівської міської ради відбувається перша сесія нової каденції.

Голова міської ТВК Ігор Сліпецький зачитав протокол про обрання депутатів ЛМР. Після цього депутати прийняли присягу.

Депутати також створили тимчасову президію, яка керуватиме сесією до офіційного оголошення результатів виборів міського голови або обрання секретаря ради.

При цьому, не всі депутати прийшли на сесію. На сесії присутні депутати від ЄС, Варти та Свободи. Депутати від Самопомочі і Голосу участі у засіданні не беруть.

Також, як повідомляв напередодні засідання начальник управління «Секретаріат Львівської міської ради» Юрій Лукашевський, у сесійній залі ще не встановлена електронна система для голосування, відсутні крісла, які мають доставити до 28 листопада, а картки для голосування та система Віче до 02.12. Депутати голосували руками.

“Відбулось. Таке у цивілізованому суспільстві називають переворотом

34 депутати прийшли сьогодні на сесію – ЄС, Свобода, Варта.

Сесію нагадаю скликало ТВК за заявою адвокатів Козловського, а тепер депутатів від «ЄС» – Різника та Ломаги

Голова ТВК привів до присяги депутатів, не привівши до присяги міського голову.

Таке відбувається вперше. І тим самим голова ТВК усунув обраного міського голову від повноважень

Отож, ми маємо тепер обраного міського голову Андрія Садового. І приведених депутатів, які утворили президію, яка фактично може перебрати на себе повноваження міського голови”, – прокоментував Москаленко засідання міської Ради.

“Президію створили, руками помахали, привели до присяги свою більшість, коментують свої прогнози по секретарю та комісіях, прикриваючись законом і своєю законослухняністю.

Європейську солідарність у ЛМР можна перейменовувати на блок «Різника-Ломаги»”, – коментує депутатка від “Самопомочі” Юля Хомчин.