Нардеп Олександр Дубінський, що потрапив під санкції США і був виключений з фракції “Слуга народу”, більше не є головою Київської обласної організації “Слуги народу”.

Про це повідомила заступниця голови парламентської фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук у коментарі УП.

Під час конференції осередку партії “Слуга народу”, що відбулася у неділю, Олександра Дубінського позбавили посади очільника Київської обласної організації політсили.

У суботу ввечері розпорядження про скликання такої конференції видав голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко на вимогу колег, що представляють Київщину.

Замість Дубінського місцеву організацію очолив нардеп, член комітету Верховної Ради України з питань свободи слова Андрій Мотовиловець.

Водночас сам Дубінський на власній сторінці у Facebook повідомив, що у неділю рада Київської обласної організації провела позачергове засідання, на якому члени ради обговорили «шахрайські та аферистичні схеми, які застосовуються окремими функціонерами ПП «СН» з використанням змін до Статуту партії з метою зміни керівника Київської обласної організації»

«Рада Київської обласної організації засуджує подібні шахрайські методи у партійному будівництві та висловлює рішучу підтримку О.Дубінському як керівнику Київської обласної організації», — написав він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.