Військово-морські сили Збройних сил України уразили буксир чорноморського флоту рф із ЗРК “ТОР” на борту,  про це ідеться на сторінці ВМС України у Фейсбуці.

В акваторії Чорного моря було уражено буксир чорноморського флоту “Васілій Бех” під час транспортування ним на острів Зміїний боєприпасів, озброєння та особового складу чорноморського флоту. Навіть наявність на борту зенітно-ракетного комплексу “ТОР” не завадило Військово-морським силам ЗС України демілітаризувати російських загарбників, – ідеться в повідомленні.

Довідково: Побудований на астраханському судноремонтному заводі буксир «васілій бех» водотоннажністю 1605 тон був прийнятий до складу чорноморського флоту рф у 2017 році.

Недавно перші експонати з корабля “Москва”  урочисто передали до центрального військово-морського музею. Науковці вже почали їх досліджувати і дізналися багато цікавого та ганебного про колишню гордість російського флоту, пише ТСН.

Ці предмети поставлені на облік до основного фонду Національного військово-історичного музею і будуть знаходитися в експозиції Центрального військово-морського музею України, – зазначає Сергій Воронов.

Нарешті науковці отримали й точні координати затонулого крейсера. Кажуть, глибина там приблизно 56 метрів, це означає, з “Москви” точно вдасться підняти багато цікавих предметів. Зважаючи, що сам флагман великий, до нього зможуть спуститися і побачити навіть водолази-початківці. До того ж, “Москва” дуже вдало затонула, поряд з іншим російським кораблем. 

«У нього по сусідству лежить затонулій 1908 року панцерник “Імператриця Єкатерина-2”, тож по сусідству є російські кораблі, які стануть нашими підводними пам’ятками», – кажуть музейники.