Звільнений у березні з посади прем’єр-міністра Олексій Гончарук критично висловився про теперішню владу в особі президента Володимира Зеленського.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Голос Америки”

“У моєму оточенні багато людей все частіше задають питання: “А що після Зеленського?” І для мене це маркер того, що для багатьох Зеленський все. Треба шукати щось інше”, – сказав Гончарук.

“Те, яким чином приймалися кадрові рішення, людям дає чітки сигнал, що тебе просто використають і викинуть”, – розповів колишній прем’єр.

Гончарук розповів, що якби він формував уряд, то Арсен Аваков не очолював би Міністерство внутрішніх справ.

“Політика абсолютно всіх міжнародних партнерів щодо України зараз стала дуже обережною”, – сказав Гончарук.

Арсен Аваков очолював МВС і в уряді Гончарука. Тоді прем’єр це так коментував:

“Арсен Борисович не входить до найближчого кола, яких я можу назвати прямо своїми-своїми людьми. Але у нас з ним конструктивні відносини, тому в широкому сенсі слова він, звичайно, частина урядової великої команди”.

Нагадаємо, Арсен Аваков 27 лютого 2014 року призначений міністром внутрішніх справ України в уряді Арсенія Яценюка. На посту глави МВС змінив Віталія Захарченко.

У числі давніх політичних опонентів Авакова – представники Партії регіонів. До особливо непримиренним недругам відносять регіоналів Михайла Добкіна, Геннадія Кернеса і Василя Салигіна, екс-главу Харківської облради.

2 грудня 2014 року Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету міністрів, в якому Арсен Аваков отримав посаду міністра внутрішніх справ.

14 квітня 2016 р парламент відправив у відставку прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, підтримавши на його місце кандидатуру Володимира Гройсмана. В цей же день Рада затвердила новий склад Кабміну, в якому Аваков зберіг посаду глави МВС.

29 серпня 2019 року Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету міністрів, Арсен Аваков знову призначений міністром внутрішніх справ.

4 березня 2020 року Верховна Рада проголосувала за відставку Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра, це тягне за собою відставку всього уряду. У той же день Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету міністрів, Арсен Аваков знову призначений міністром внутрішніх справ України.