Лідер партії “Українська стратегія Гройсмана” Володимир Гройсман готовий знову стати прем’єр-міністром України.

Про свої плани він розповів інтерв’ю агентству “Інтерфакс Україна”, фрагмент якого опубліковано 1 лютого.

“Якщо ви мене запитаєте, чи готовий я до того, щоб бути прем’єр-міністром країни, то точно можу сказати: професійно я абсолютно готовий до цього”, – сказав він.

Водночас політик зазначив, що зайняти крісло прем’єра не є для нього метою. Гройсман вважає правильним здобути “мандат довіри від українців” на виборах.

“Коли є такий мандат, ти можеш його використати для досягнення цілі. Шлях нашої команди до цієї мети – нормального життя людей в Україні – якраз через парламентські вибори”, – сказав Гройсман.

Гройсман був прем’єр-міністром із квітня 2016 року до серпня 2019 року, коли президентом України був Петро Порошенко. Кабмін Гройсмана відправили у відставку за три місяці після того, як президентом став Володимир Зеленський.

На позачергових виборах 2019 року разом зі своєю партією “Українська стратегія Гройсмана” балотувався до Верховної Ради, але політсила не подолала 5-відсоткового прохідного бар’єра (набрала 2,41% голосів).

До слова, чутки про відставку Шмигаля ходять давно і різні політичні експерти називають можливих кандидатів йому на заміну. Серед претендентів фігурує і прізвище Гройсмана.

“Володимир Гройсман може повернутися в уряд, але без своєї політсили це навряд чи можливо. Тим більше, що на тлі зростання рейтингів, як партійних, так і президентських, Гройсман цілком може” взяти більшу рибу “, – вважає політолог Анатолій Октисюк.