США не довірятимуть Україні, поки в країні процвітатиме корупція і не будуть виконуватися обіцянки. Про це у Facebook повідомив ексміністр оборони Анатолій Гриценко.

“Візит Блінкена-Нуланд. Він зараз важливий, дуже важливий. Але будьмо тверезими: не було би Раші з її військами на наших кордонах – не було би і візиту. Нереформована, корумпована, з правлінням олігархів, з російськими агентами у владі, зокрема на Банковій – така Україна сама по собі Америку не цікавить. І не цікавитиме. Україні через губу допомагатимуть у протистоянні з Рашею, бо це вже питання геополітики і змагання держав вищої ліги”, – підкреслив Гриценко.

Водночас ексміністр зазначив, що Україні, яка рапортує про реформи законами, які не діють, обіцянками, які не виконуються, не довірятимуть у США.

“При тому що корупція процвітає не менше, ніж при папєрєдніках, олігархат жирує і годує корумповану владу як завжди – такій Україні в Америці довіри не буде. Накопичуватимуться лише роздратування і огида. І це матиме наслідки. І для української влади, і для нас усіх”, – підсумував Гриценко.