Петро Порошенко зробив велику помилку, через яку тепер ніколи не зможе повернутися у справжню політику. Мовиться про “демонстрацію патріота”.

Таку думку висловив політтехнолог Сергій Гайдай. Він наголосив, що “армія, мова, віра”, що було політичним гаслом Порошенка, насправді зовсім його не описує.

Таку думку висловив політтехнолог Сергій Гайдай. Він наголосив, що “армія, мова, віра”, що було політичним гаслом Порошенка, насправді зовсім його не описує.

За словами експерта, можна все життя брехати 1 людині, але вводити в оману усіх можна лише певний період – після цього людина, що обманює, стає токсичною.

Саме це сталося сьогодні з Петром Олексійовичем. Саме тому він втратив будь-яку можливість повернутися в справжню політику і до влади. Я в це не вірю у жодний спосіб,– заявив Гайдай.

Він наголосив, що Порошенка притягнуть до відповідальності за усе вчинене у політиці лише тоді, коли з’явиться людина, якій вистачить на це політичної волі.

Гайдай також пояснив, що Медведчук був корисним для Порошенка, як посередник із Путіним.

За часів президентства Петра Порошенка, переговорами щодо повернення українських полонених додому займався Віктор Медведчук. За словами Гайдая, Порошенко пояснював, що це нібито єдина людина, хто може домовитись із окупантами.

Гайдай наголосив, що це було прикриттям. Насправді Порошенку потрібен був Медведчук, для того, щоб він розв’язував його особисті комерційні питання, зокрема, домовлявся з Володимиром Путіним.

Але він (Медведчук ) не потрібен був, щоб їх (полонених –) повернути. А був потрібен заради компенсації заводу, заради схем та усього іншого,– зазначив політтехнолог.

У такий спосіб Порошенко міг виправдати перед суспільством, чому повітряний простір був відкритий лише для Медведчука, як пояснив Гайдай.

Крім того, він нагадав, що до Медведчука переговорами щодо повернення полонених займався, зокрема, полковник Володимир Рубан. За словами самого полковника, Порошенко перешкоджав його роботі. “Він зачищав майданчик для Медведчука”, – підкреслив Гайдай.

Також Сергій Гайдай вважає, що для прихильників Порошенка зараз дуже складний час.