Останнім часом ми бачимо все більше випадів в сторону офісу президента від команди Кличка про те, що на них нібито

«Тисне Офіс президента»

Після такого виникає логічне питання: а чи не є регулярна публікація такої колосальної кількості провокацій у медіа вже прямо протилежною ситуацією – справжнім тиском з боку мера Києва та його піарників на центральну владу, правоохоронців, суди…

Тому що, з її допомогою вони відверто маніпулюють громадською думкою у своїх власних цілях.

То вони виправдовуються, від чергових корупційних скандалів, то влаштовують травлю політиків, або правоохоронців чи як варіант суддів, які відкрили очі на крадіжки в оточенні Кличка, або беруть вище, та зазначають, що вони –

«Головні конкуренти Зеленському»

Вся ця піар-кампанія спрямована на те, щоб створити ілюзію того, що Віталій Володимирович, – «жертва репресій зеленої влади», який ніколи і нічого «Не крав», а його оточення, на кшталт Артура Палатного – «найчесніші» чиновники у всьому світі, щиро «піклуються» про українців.

Таким чином вони активно тиснуть на правоохоронців, починаючи спекулювати на темах Майдану, люстрації…

Займаються вигадуванням якихось фантастичних історій. І все це лише для того, щоб спробувати очорнити «кривдників» їх «бідного» київського мера.

Але скоріш за все основна мета «застрахувати» себе на той випадок, якщо їх корупційні схеми знову будуть викриті силовиками. А також, щоб суди приймали потрібні їм рішення, інакше вони й на них можуть влаштувати подібне цькування.