Нардепка від “Слуги народу” Ірина Верещук вважає, що інформація про те, що президент США Джо Байден нібито відмовився зустрічатися у Вашингтоні із президентом України Володимиром Зеленським через звільнення керівника “Нафтогаз України” Андрія Коболєва – це кумедно, смішно і дивно. Пост з такою заявою вона опублікувала у своєму Facebook .

“І знову про Коболєва. Завжди знала, що пан Коболєв є супертопменеджером і постаттю національного масштабу. Шкода, що країна не змогла дозволити собі його мільйонні зарплати і мільярдні збитки. Але я чесно не знала, що в нас у НАК працювала людина світового масштабу. Сьогодні прочитала в певних ЗМІ, що адміністрація Байдена начебто скасувала зустріч із президентом Зеленським через звільнення з НАК зазначеного вище пана. Ну, по-перше, це забавно і смішно. По-друге, це дивно”, – написала політикиня.

Вона вважає, що Коболєв не лише маніпулює інформацією із власною метою, але робить це у відриві від реальності. Також нардепка зазначила, що Коболєв Україну переріс.

“Коли я кажу “дивно”, я маю на увазі не зміст наративу, бо, звісно, це дурниці. Дивними мені виглядають наївні намагання Коболєва маніпулювати медійним полем (тут я не торкаюся етичних аспектів діяльності певних ЗМІ). Мій діагноз – він геть відлетів у космос, повністю неадекватне его, увірував у своє геополітичне значення і планетарний масштаб. Боюся, що Коболєв просто переріс Україну. Що робити – не знаю”, – підсумувала Верещук. 

Нагадаємо,  7 червня портал Axios із посиланням на джерела в адміністрації президента США повідомив, що Білий дім передумав запрошувати Зеленського на зустріч у Вашингтоні з Байденом після скандалу зі зміною керівництва НАК “Нафтогаз України”.

Також 7 червня президенти України й США провели телефонну розмову, Байден запросив колегу в гості. Глави держав обговорили різні питання відносин між США й Україною. У розмові Байден запевнив Зеленського, що підтримуватиме суверенітет, територіальну цілісність України і її прагнення.

28 квітня Кабінет Міністрів України оголосив про звільнення Андрія Коболєва з посади голови правління “Нафтогазу”. На його місце призначили Юрія Вітренка.

13 травня з ним підписали контракт на 12 місяців. Планується, що за пів року оголосять конкурс на посаду голови правління НАК. 
А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.