Сьогодні партійні колеги народного депутата України Антона Полякова попросили правоохоронні органи провести незалежне, чесне, і професійне розслідування його загибелі та нарешті відреагувати на маніпуляції довкола цієї трагічної події.

Так в офіційному запиті від партії зазначається:

“Виникає питання, в який спосіб такі особи оперують інформацією, про яку не повідомлені родичі, яка не підтверджена жодним правоохоронним органом? Це банальне бажання пропіаритись чи в правоохоронців є труднощі зі внутрішньою безпекою?”

У цьому запиті народний депутат Тарас Батенко підкреслює:

“Близькі люди, які товаришували, працювали, спілкувалися з Антоном Поляковим, шоковані, адже політик не був помічений у вживанні наркотичних засобів, а обставини його смерті виглядають дуже неоднозначно”.

Не забули й про звернення до правоохоронців:

“Ми закликаємо проявити максимальну неупередженість та прозорість у розслідуванні справи загибелі народного депутата України Антона Полякова. У протилежному випадку будемо вважати всі заяви людей, які не уповноважені правоохоронними органами, пробою пера для нав’язування суспільству думки, що політик сам винен у своїй смерті, спробою “зам’яти” реальну причину його загибелі”.