Відомий блогер Станіслав Садальський похвалився у своєму мікроблозі, що володіє унікальною інсайдерською інформацією, що стосується сина Олександра Лукашенка.

За словами Садальського, Микола Лукашенко, якого в мережі за красиву зовнішність назвали “білоруським принцом Вільямом”, буде закінчувати старші класи в Москві. Про це епатажний журналіст написав у своєму Інстаграм, передає Joinfo.ua.

“Все-таки московські школи, крутіше мінських! Миколка Лукашенко вирішив продовжити навчання в Москві. З сьогоднішнього дня, повідомив інсайдер, він зарахований в одну з престижних шкіл в столиці. ” – пише Садальський, додаючи, що Микола забрав документи з ліцею Білоруського державного університету (БДУ), куди він вступив на біологічний профіль. Тобто за словами Станіслава, Коля Лукашенко йде в 10-й клас одну із загальноосвітніх установ російської столиці.

Правда це чи тільки чутки, поки не відомо. Можливо, диктатор в настільки складні для Білорусі часи і правда вирішив убезпечити сина від політичних заворушень. А, може бути, ця інформація – не більше, ніж вигадка недоброзичливців. Офіційного підтвердження або спростування цього факту нам в мережі розшукати не вдалося.

На тлі цих чуток, диктатор зробив нову заяву:

Лукашенко заявив, що його найбільше турбує не влада. Він вважає, що після приходу до влади в Білорусі альтернативних сил буде не люстрація, а різанина, і те що відбулося в Україні на Майдані, це лише квіточки.

На думку диктатора ,, який знаходиться “біля штурвалу” країни вже 26 років, в білоруської держави є всі передумови для початку громадянської війни.

“Якщо ми почнемо один одного ламати через коліно, знаєте, що вийде. Буде мінімум громадянська війна. Але не переживайте, цього не буде “, – заявив Лукашенко. Також диктатор стверджував, що не хоче, щоб його країну порізали на шматки.

“Я не хочу, щоб порізали на шматки мою країну, яку я ліпив на уламках імперії, і не хочу, щоб порізали чесних, порядних людей, які працювали на це … Це буде різанина. І те, що відбулося в Україні, буде квіточками “, – сказав поки ще чинний глава Білорусі.

У свою чергу, студенти та білоруси так не вважають. Сьогодні, першого вересня, студенти вийшли на акцію протесту в Мінську, яка пов’язана з неприйняттям народу результатів президентської виборів. Але ОМОН не дає можливість молодим людям висловлювати свою громадянську позицію – почався жорсткий розгін, а також побиття студентів.