Один з найбільш відомих українських телеведучих і продюсерів Ігор Кондратюк у бліц- інтерв’ю “Телеграфу” розповів про найстрашніші загрози сьогодення і найголовнішу – російську.

Так Кондратюк розповів про своє бачення останніх подій на Донбасі і що він думає про загострення конфлікту.

– Росія – безмозглий гігантський динозавр. Він небезпечний і невідомо що може утнути. До того ж це – перший агресор на українськй землі після Гітлера, і перший – з ядерною зброєю. Зрозуміло, що кремлівські совкодрочери таким силовим нагнітанням напруженості біля українських кордонів хочуть або досягти невідомої нікому агресивної політичної мети, або просто – розв’язати маленьку «войнушку».

Навіщо вони роздали російські паспорти маргіналам на неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей? Щоб мати можливість прийти озброєними до зубів «бурятам» і «захистити» цих новоявлених «росіян». Я пишу цю відповідь українською в тому числі тому, щоб ніяка тварюка з РФ раптом не захотіла прийти і захистити мене, «російськомовного» (а я таки прекрасно знаю російську!) від «укрофошиздів».

Також Кондратюк позитивно оцінив останні рішення РНБО і санкції проти проросійських політиків.

– Проросійську наволоч і колаборантів агресора і окупанта потрібно давити будь-якими засобами, і РНБО теж для цього підходить. Я хотів би, щоб СБУ та МВС на кожне засідання РНБО приносили вже завершені слідчими справи. А то все якось виглядає як імпровізація занепокоєних людей. Данілову – респект, але, боюсь, багато з того, про що було прийнято рішення, наші «вовчі» суди розвалять (якщо справи до них дійдуть!).

Але головне, чого я чекаю від РНБО – кроки по невпинному зміцненню захисту кордонів України та боєздатності ЗСУ, планування заходів з повернення тимчасово непідконтрольних та окупованих територій, і боротьба з проросійськими елементами у владі.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.