Одразу після введення санкцій проти Медведчука та його дружини, на цей крок відреагував глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

Своєю думкою він поділився в ефірі одного з українських телеканалів.

“Моя позиція дуже чітка – Україна воююча держава. Це означає, що будь-які дії України, закони України, дії посадових осіб України, ті хто заважає Україні захищати землю, мають розглядатися крізь призму війни. Тобто закони, нормативні акти, корупційні дії, спроби зашкодити Україні будувати державу мають каратися законом. Вже давно має почати діяти диктатура закону”, – наголосив він.

Він твердить, що в країні де триває війна “не може бути поблажливості, не може бути участі когось, хто поводить себе на противагу боротьбі народу за незалежність, шкодить цій боротьбі”.

“Тому я підтримував і підтримую конкретні реальні дії, не лише РНБО, Верховної Ради, президента. Це почалося не сьогодні. Влада мала почати діяти давно, з початку війни”, – заявив перший президент.

Як наголосив Кравчук, фігурантам санкційного списку “не потрібно було шукати якісь можливості співпраці з нашими недругами, шукати в Росії якісь поблажливості, відкривати фабрики, заводи”.

“Це вже була не просто війна, а щось вже подібне війні. АТО там назвали, ще щось… Є реальна війна. На війну, на силу відповідаємо силою, на постріли відповідаємо пострілами – дзеркально. Ми не приходили на їхню територію, ми захищаємо свою землю. Маємо діяти відповідно до законів, до Конституції, як держава, яка бореться з ворогом. І тут справа не в Медведчукові – це стосується всіх. Я знаю, скільки в Україні є ворогів. Ворог той, хто заважає нам жити і працювати”, – додав він.

Варто накож наголосити, що санкції проти Медведчука і його дружини є свідченням жорсткої позиції Володимира Зеленського. Так президент засвідчив новий формат своєї політики.

За словами радника голови ОП Михайла Подоляка, очільник держави переконаний, що не можна лицемірити і називати це політикою. Введені санкції, черговий цьому доказ.

“Я б навіть сказав, що це вже цілком конкретні прояви нового формату політики президента. Політики жорсткої, безкомпромісної”, – наголосив Подоляк.

Політик додає, що президент “не бачить сенсу йти на будь-які компроміси та домовленості як це нескінченно робив його попередник, саджаючи за ігровий стіл того ж Медведчука”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.