Відомо, що Малені Моралес, що знімалася в серіалах «Багаті теж плачуть» і «Дика троянда», хворіла на рак легенів, з яким змогла впоратися близько року тому.

Мексиканська актриса Малені Моралес, що знімалася в серіалах «Багаті теж плачуть» і «Дика троянда», померла, про що в Twitter написала мексиканська Національна асоціація акторів.

«Ми глибоко шкодуємо про смерть нашої колеги Малені Моралес, члена нашої асоціації. Висловлюємо співчуття Отто Сіргіту [чоловік актриси], а також її сім’ї та друзям», – йдеться в повідомленні.

Від чого сконсалась актриса поки не оголошується. Видання El Universal написало, що Моралес хворіла на рак легенів, яке, за даними джерела, перемогла близько року тому.

Малені Моралес знімалася зазвичай в серіалах і мильних операх. Славу їй принесли такі проекти, як «Багаті теж плачуть», «Дика троянда», «Каміла» і «Ставка на любов».

Нагадаємо, 13 липня від коронавірусної інфекції помер мексиканський актор театру і кіно Раймундо Капетільо. Артист з серіалу «Дика троянда» був госпіталізований в одну з клінік Мехіко, і помер через ускладнення, викликані зараженням COVID-19. Йому було 74 роки.