Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що широка світова коаліція партнерів втілює всі три рівні запропонованого Україною у листопаді комплексного пакету стримування Росії.
Про це повідомляє пресслужба МЗС.

За словами міністра, дипломатія продовжує працювати та знижувати ризики військового загострення.

“Дипломатія працює та стримує агресивні наміри Росії. Коли я був у листопаді в Європейському Союзі, я сказав партнерам, що нині нам потрібен комплексний пакет стримування Росії. Ми запропонували три елементи: активну дипломатію, жорсткі санкції та військову допомогу Україні. За ці кілька місяців ми всі ці три ключові завдання вирішили”, — наголосив глава МЗС.

Кулеба зазначив, що активна дипломатія цих днів та тижнів вже діє і перетворила Київ на центр міжнародної політики.

Міністр також повідомив про завершення підготовки санкцій США та європейських союзників. Кулеба також підкреслив, що військова допомога Україні, нині активно втілюється.

“Це не та реакція, на яку очікував Путін, і все це працює як потужний фактор стримування”, — додав міністр.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна в останні тижні та місяці отримала від партнерів понад 1 тисячу тонн військового обладнання та оборонного озброєння.

Низка країн почала активно допомагати ЗСУ на фоні зростаючої загрози вторгнення Росії в Україну. Нагромадження російських військ на кордонах України, нескінченні військові навчання, що загрожують нашій безпеці, сягнули в січні апогею.