Олександр Лукашенко назвав вибори в Сполучених Штатах “позориськом і знущанням з демократії”. Самопроголошений президент дорікнув міжнародним організаціям в тому, що вони вимагали проведення повторних виборів у Білорусі, а у США – побояться.

Вибори президента США прокоментував і самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє БелТА.

“Оплот демократії. Ви подивіться, що робиться з цими виборами (у США – ред.). Це ж ганьбище, знущання з цієї демократії. Але такої ганьби, такого приниження американців… Треба було потренуватися, щоб створити”, – зазначив Лукашенко.

Він вважає, що вимагати проведення повторних виборів потрібно не у Білорусі, а у США. Однак самопроголошений президент сумнівається, що міжнародні організації здатні на таку реакцію. Але впевнений, що повторні вибори там слід вимагати негайно. Тому що у країні порушили все, навіть внутрішнє законодавство.

“Вони (спостерігачі –ред.) стоять за стінкою і намагаються через скло щось розглянути. Приносять картонки і заклеюють скло, і поліцейські стоять. У деяких штатах крок вліво, крок вправо – “викинемо”, – додав політик. Та порівняв це зі ситуацією у Білорусі, де спостерігач начебто “стоїть над столом і дивиться, куди який бюлетень хто поклав. І всі говорять, що погано”.

Він також висловився щодо країн, у яких також тривають протести через незгоду з владою. Лукашенко заявив, що акції протесту як бумеранг, який повертається до самих протестувальників.