Микола Лукашенко критично ставиться до відмови свого батька Олександра вакцинуватися від коронавірусу. Про це в Telegram-каналі повідомив портал Tut.by.

«Він не робить те, що необхідно робити. Коли говориш, що необхідно це робити, приводиш факти, конкретні приклади (…) – що буде, якщо не робити. Від цього тільки посилюється його відторгнення від методів лікування просто в геометричній прогресії », – заявив Микола Лукашенко.

За його словами, інфікування COVID-19 «сильно вдарило» по здоров’ю самопроголошеного глави Білорусі, і це було помітно під час послання до народу, зробленого 4 серпня. Причому його батько був «дуже поганим пацієнтом» гидким просто, і відмовлявся від тих методів лікування, які йому пропонували лікарі.

Лукашенко стверджує, що переніс коронавірус «на ногах». У грудні він відмовився від щеплення від COVID-19, продовжуючи скептично сприймати пандемію.

Раніше невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що проект нової Конституції буде готовий до кінця 2021 року.

“І тоді на референдумі люди визначать, бути новій Конституції чи не бути”, – сказав Лукашенко журналістам.

Він не уточнив, що принципово нового з’явиться в головному документі країни.

“До кінця не сформовані основні пропозиції щодо зміни … Я позначав деякі – про перерозподіл повноважень, про партійне будівництво. Це політичні питання. У економіці ми залишимо пропозицію, щоб у нас була соціальна орієнтована держава”, – сказав Лукашенко.