Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив, що Україна має більше тиснути на Росію, щоб змусити її піти з Донбасу.

“Варіант лише один – виведення російських військ. “Мінський формат” нежиттєздатний. Угоди, які були підписані у 2016 році, неможливо виконати без втрати незалежності України. Як вирішити цю проблему? Два варіанти: або бути сильними і відбити силою, або зажати Росії яйця так, щоб вони самі пішли”, – заявив Ляшко.

Політик пояснив, як цього можна досягти у практичній площині:

“Перше – відновлення власної економіки. Нам треба стати сильними, щоб мати гроші на армію, на оборону, на дипломатію, на все інше. Друге – міжнародний фронт. Нам треба ще більше тиснути на Росію. Сьогодні немає цієї роботи. Коли востаннє від української влади ви чули про посилення санкцій, про збільшення ціни за російську агресію? Немає нічого. Кажуть, “треба домовлятися”. Про що домовлятися, коли Кремль висуває вимоги, які призведуть до втрати України? Це не може бути предметом домовленостей, досягнення компромісу. Тому вихід один – переглядати умови, формат переговорів, змусити Росію це зробити”.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко розповів про своє ставлення до вакцинації від коронавірусу.